Anasayfa / Kapadokya Otelleri / Kapadokya Otelleri

Kapadokya Otelleri

Kapadokya’da Evinizde Gibi Hissedin

Sponsor Reklam

Yüzyıllar önce civardaki dağlardan püsküren lav ve küllerin rastgele oluşturduğu yumuşak tabakaların yıllarca rüzgar ve yağmur ile aşınmasıyla oluşan Kapadokya, eşi benzerine rastlanamayan bir güzellik sunuyor. Kayalara oyulmuş muhteşem evleri, kiliseleri, rengarenk balonları, yeraltı şehirleri, ünlü şarapları ve dillere destan günbatımıyla ziyaretçilerini büyülüyor. Böylesine güzide bir mekanda konaklamanız da neden kusursuz olmasın? Otelimiz sizlere Kapadokya seviyesinde bir hizmet anlayışıyla yaklaşıyor.

Otantik Bir Konaklama

Sponsor Reklam

Bölgenin tarihi dokusuyla bütünleşen tesisimiz sizlere otantik bir konaklama imkanı sunuyor. Böylelikle kendinizi günümüz zaman kavramından soyutlayıp Kapadokya’nın tarihinde kaybolurken buluyorsunuz.Tesisimiz Kapadokya otelleri arasında her konuda üstün hizmeti layığıyla yerine getirmesiyle ön plana çıkıyor.

Resepsiyonumuz 7/24 açıktır. Böylelikle aklınıza takılan tüm sorulara yanıt bulup özel istekleriniz hakkında da bilgi alabilirsiniz. Ayrıca balon turları, havalimanı transferi ve Kapadokya şehir turları hakkında da sizlere yardımcı oluyoruz.

Oda servisimiz ise zengin içeriğiyle sizlere hizmet veriyor. 24 saat oda servisi sunuyoruz. Kapadokya lezzetlerinin yanı sıra dünya lezzetlerine de yer veren ana restoranımız ise zengin açık büfesi ile size ev sahipliği yapıyor. Sabah kahvaltısında, öğle ve akşam yemeklerinde eşsiz lezzetleri tadabileceğiniz restoranımız sizleri güler yüz ile karşılıyor.

Otelimizde gerçekleştirebileceğiniz çeşitli etkinliklerin başında ise yüzmek geliyor. Hem çocuk hem de yetişkin bölümüne yer veren otelimizin havuzlarında keyifle yüzebilirsiniz.

Kapadokya’yı Gökyüzünden Keşfetmek

Kapadokya denince akla gelen ilk şey uçan balonlar oluyor. Hava koşulları iyiyse sıcak hava balonu turları ile başta Aşk Vadisi olmak üzere Kapadokya’yı keşfetmenize olanak sağlıyor. Genellikle Göreme ve Avanos arasından kalkış yapan balonlar sadece dikey yönde yönlendiriliyor. Bu sebeple yatayda rüzgar nereye eserse oraya savruluyor.

Turizm sezonunun yoğun dönemlerinde üç farklı zamanda sıcak hava balonu seferleri yapılıyor. Gündoğumu, gündoğumu sonrası ve günbatımında gerçekleşen balon turları her yıl büyük bir ilgiye maruz kalıyor.

En merak edilen konu ise Kapadokya balon fiyatları. Tercih edilen uçuş biçimine, turizm sezonu dönemine ve uçuş yapılan güne göre fiyatlar değişiyor. En düşük 250 TL’den başlayan balon fiyatları 1000 TL’nin üzerine kadar çıkabiliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir