Anasayfa / Manavgat Otelleri / Crystal Sunrise Queen Luxury Resort&SPA

Crystal Sunrise Queen Luxury Resort&SPA

Tatil veya iş seyahati fark etmeksizin yılın her günü sizleri tam teşekküllü ağırlayacak olan Crystal Sunrise Queen Luxury Resort&SPA otel yıllardır insanlara sunmuş oldukları başarılı işler ile ilk sırada yer almayı başarmıştır. Otel Antalya Side’ de yer alan kolay bulunabilir konumu sahiptir. Tesis 50.000 m² alana kurulmuş, 514 odalı ve doğal güzellikleri ile dikkat çekmektedir. Düşündüğünüzden çok daha iyi tatil veya iş seyahati geçireceğiniz günlerde, çalışanların her biri sizinle yakından ilgilenecektir. Crystal Sunrise Queen Luxury Resort&SPA oteli, toplamda almış olduğu 8,4 puanlar daha önce burada konaklamış kişilerin de otel hizmetlerinden oldukça memnun kaldığını kanıtlıyor.

Sponsor Reklam

 

Crystal Sunrise Queen Luxury Resort&SPA Otel Olanakları

Eğer Antalya ilinde tatil yapacaksanız ve bir türlü otel seçemiyorsanız birde Crystal Sunrise Queen Luxury Resort&SPA tesisini incelemenizi öneririm. Otel ultra her şey dâhil konsepti ile misafirlerine birçok olanağı ücretsiz olarak vermektedir. Çoğu otellerde ekstra ücret alınan hizmetleri ile ücretsiz ve disiplinli bir şekilde sağlamaktadırlar. Denize sıfır, çevre ve çocuk dostu olarak da tanımlanabilen tesis, ücretsiz çocuk oyun parkı, çocuk animasyonu, çocuk restoranı, çocuk kulübü, açık çocuk havuzu, çocuk büfesi ve mini clubu ile tatile çocuklarınızla gitmeniz için sizi cesaretlendirecek olanaklara sahiptir. Otelde gün boyu full animasyon sunularak misafirlere eğlenceli dakikalar yaşatılmaktadır.

Sponsor Reklam

Otel Konumu Antalya Kumköy mevkiindeki otel; Side merkeze 4 km, Antalya Havalimanı’na 65 km ve Antalya şehir merkezine 75 km mesafede bulunmaktadır. Mavi Bayrak ödüllü plajı 150 metre uzunluğu ile adından söz ettirmektedir. Balayı için otel araştıran çiftleri de unutmamış olan tesis yetkilileri onlara özel sunmuş olduğu avantajlı özellikler ile memnun kalmalarını sağlamaktadır.

Ödüllü Otel

Uluslar arası yeşil anahtar ödülünü bileğinin hakkıyla kazanan Crystal Sunrise Queen Luxury Resort&SPA, bu ödül için personel eğitimden, yeme içmeye ve iç çevreden yeşil aktivitelere kadar kusursuz planlı, programlı hizmetlerini gerçekleştirmiş ve halen gerçekleştirmeye de devam etmektedir. Sizlerde ödüllü otelde konaklamak ve tüm olanaklarından indirimli fiyatlarından yararlanmak isterseniz hemen oteli incelemeye koyulabilir, rezervasyon için elinizi çabuk tutabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir